Kategorie bloga
Wyszukiwanie w blogu

Miniwieża LG CM4360 – Recenzja

Dodany dnia5 lat temu


Charakterystyczny wygląd i mocne uderzenie

LG CM4360 na pewno przykuwa uwagę od razu po wyjęciu z opakowania. Wieża ma kilka czerwonych wstawek nadających jej trochę agresywnego charakteru. Jej wygląd opiera się przede wszystkim na okrągłych elementach będących w centrum sprzętu i jego głośników. Model ten wywołuje bardzo dobrze wrażenie już od pierwszego uruchomienia. Eksperymentując z  ustawieniami wieży i bawiąc się pokrętłem odpowiadającym za głośność nie trudno poczuć moc 230 watów. Dźwięk jest czysty i równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach, zapewniając bardzo dobre odczucia zarówno fanom spokojniejszych brzmień jak i tych bardziej tanecznych. W ich przypadku szczególną rolę odgrywa bas, który jest głęboki i naprawdę dobrze wyczuwalny. Bardzo szybko zapomina się, że ma się do czynienia z urządzeniem nazywanym „mini wieżą” gdy podkręci się jego głośność. LG CM4360 może pod tym względem pochwalić się świetnymi osiągami i wypełnić muzyką prawie każdy dom.

Pod względem użytkowym wieża została zaprojektowana wygodnie. Przyciski na pilocie i na samym sprzęcie pozwalają szybko go obsłużyć nawet osobom, które nie są zaznajomione z elektroniką. Tacka na płyty CD i port na podłączenie pamięci USB są umieszczone w centralnych miejscach CM4360, tak samo jak funkcje związane z radiem i wyszukiwaniem nowych stacji. Bardzo ciekawą możliwością jest także możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki na pendrive'a, dzięki temu możemy tworzyć kopie zapasowe płyt. Wśród formatów obsługiwanych z płyty nie zabrakło oczywiście MP3. Fajną opcją jest także to, że dopóki mamy wieżę podłączoną do zasilania będzie ona pamiętać na jakiej piosence skończyliśmy słuchać daną płytę. Jeżeli zatem lubimy często zmieniać albumy to nie musimy za każdym razem szukać numeru, przy którym ostatnio wyciągnęliśmy jakiś krążek. Mała rzecz, a cieszy.

Nieodłączną czę
ścią odtwarzaczy muzycznych jest dziś łączność przez Bluetooth. Taką znajdziemy także w LG CM4360, i to bardzo dopracowaną. Poza bezpośrednim łączeniem telefonu możemy też ściągnąć na niego darmową aplikację LG Music Flow i sterować za jej pomocą muzyką z każdego zakątka domu (można to robić także z innymi sprzętami firmy obsługującymi ten standard i zrobić z nich sieć połączonych głośników). Jeżeli chodzi o samą łączność bluetooth to możemy mieć sparowanych równocześnie kilka urządzeń, co ułatwia puszczanie sobie ze znajomymi swoich ulubionych kawałków z internetu. Nie trzeba do tego co chwilę się łączyć i rozłączać, czy też wymieniać smartfonem. Każdy może mieć równocześnie dostęp do wieży.

Urządzenie nie zajmuje zbyt dużo miejsca i waży około sześć kilogramów. Zachowując przy tym bardzo wysoką jakość dźwięku, na który składają się bardzo dobre komponenty otrzymujemy wieżę, z którą po prostu przyjemnie spędza się czas. A jej dodatkowym atutem jest to, że potrafi także mocno „przywalić” gdy czujemy, że właśnie tego akurat nam potrzeba. Jej zapas mocy połączony z łatwością obsługi i możliwościami łączności bezprzewodowej tworzą świetny zestaw. Szukając sprzętu grającego za rozsądną cenę, sprawdzonej firmy i z mocnym dźwiękiem warto zainwestować właśnie w LG CM4360.Miniwieża LG CM4360 jest dobrym wyborem jeżeli:

  • Szukasz urządzenie niewielkich rozmiarów, ale z dużą mocą

  • Lubisz często zmieniać płyty

  • Chcesz połączyć wieżę ze smartfonem i korzystać z jej opcji multimedialnych

  • Często w gronie znajomych puszczacie sobie ulubioną muzykę i chcesz to robić szybciej i wygodniej

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.