Opis - Klas produktu

Elektrosky.pl jako outlet z elektroniką dba o państwa bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z zakupionego sprzętu. Udzielamy gwarancji na każdy produkt oraz możliwość zwrotu nawet do 30 dni po dokonaniu zakupu. Dla ułatwienia wyboru wprowadziliśmy na stronie klasyfikacje tak aby w czytelny sposób zakomunikować w jakim stanie wizualnym jest konkretny produkt. Oto one, wraz z dokładnym opisem:

5/5 – Produkt jest w idealnym lub bardzo dobrym stanie wizualnym. Nie posiada śladów użytkowania lub są to tylko drobne ryski. Kupując taki sprzęt inwestujemy nie tylko w to jak działa, ale i jak się prezentuje. Często urządzenia z tą oceną posiadają folie i wyglądają jak nowe. Technicznie są w pełni sprawne.

4/5 – Produkt całkowicie sprawny, na którego powierzchni może znajdować się kilka widocznych rysek lub śladów użytkowania. Nie są to żadne poważne skazy wizualne.

3/5 – Sprzęt posiada widoczne ślady użytkowania, jego obudowa może być uszkodzona. Wszystkie te elementy pokazujemy wyraźnie na zdjęciach i zaznaczamy w opisie. Produkt jest całkowicie sprawny, w innym wypadku jest to opisane w stanie technicznym. To odpowiedni wybór jeżeli skupiamy się przede wszystkim na tym, że sprzęt ma działać nie przywiązując dużej wagi do wyglądu.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.