Dlaczego my ?

Dlaczego warto wybrać Electrosky.pl, skoro na rynku jest tyle innych firm? Oto kilka bardzo mocnych powodów:

Pisemna gwarancja na okres do 25 miesięcy, z wysyłką na nasz koszt

Electrosky.pl: Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów oferujemy gwarancję nawet do 25-miesięcy oraz pełne wsparcie techniczne. Jesteśmy pewni oferowanych na stronie produktów - jeżeli sprzęt okaże się wadliwy naprawimy go, bądź wymieniamy na nowy pokrywając koszt wysyłki. Dzięki tej unikalnej formie gwarancji chcemy zapewnić państwa o wysokiej jakości dostępnych u nas produktów.

Konkurencja: Podczas zakupów przez Internet większość sprzętów należy odesłać na własny koszt i czekać na nowy nawet miesiąc. Sprzęty outletowe często w ogóle nie mają gwarancji, lub jest to tylko miesięczna gwarancja rozruchowa.

Możliwość zwrotu towaru przez 30 dni

Electrosky.pl: Na podstawie dowodu zakupu możemy przyjąć zwrot na dowolny sprzęt lub wymienić go na inny. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas sprzętów, dlatego dajemy na taką możliwość aż 30 dni od dnia zakupu.

Konkurencja: Czas na zwrot wynosi 14 dni.

Możliwość zwrotu towaru zakupionego na firmę

Electrosky.pl: W przypadku towarów kupionych na fakturę Vat oferujemy taki sam standard jak przy klientach detalicznych. Dzięki temu mogą państwo zwrócić zakupiony w ten sposób towar i otrzymać fakturę korygującą.

Konkurencja: Częste blokowanie możliwości zwrotu towaru zakupionego na firmę.

Wysyłka w 24 godziny

Electrosky.pl: Budując wydajny system logistyczny dajemy państwu gwarancję wysyłki towaru w przeciągu 24 godzin od zakupu*. Dzięki temu towar będzie błyskawicznie w państwa rękach. Każdy z oferowanych na stronie sprzętów mamy na miejscu, we własnym magazynie.

Konkurencja: Długie oczekiwanie na wysyłkę towaru.

*Dotyczy dni roboczych.

Unikatowe produkty ze wszystkich rynków europejskich

Electrosky.pl: Szukając najlepszych i najciekawszych sprzętów, część z nich sprowadzamy spoza polskiej dystrybucji, oferując przy tym gwarancję na polskich warunkach. Dzięki temu towary oferowane w naszym sklepie są często unikalne i niedostępne nigdzie indziej.

Konkurencja: Oferta złożona ze standardowych dla polskiego rynku towarów.

Najniższa cena

Electrosky.pl: Jako sklep outletowy możemy zaoferować najniższe ceny. Dobierana przez nas elektronika zawsze spełnia przy tym wszystkie standardy jakości, dla łowców okazji to najlepszy wybór.

Konkurencja: Wyższe ceny w przypadku praktycznie każdego z towarów.

Potrzeby konsumenta na pierwszym miejscu

Electrosky.pl: Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom wprowadzamy wysoki standard obsługi klienta. Pokrywamy koszty odsyłki sprzętów, błyskawicznie wysyłamy zamówienia, oferujemy gwarancję na 25 miesięcy i dajemy możliwość zwrotu sprzętu przez 30 dni. Wszystkie te cechy sprawiają, że jesteśmy najbardziej otwartą na klienta firmą na rynku.

Konkurencja: Nie chcemy pisać źle o innych, ale każdy wie jak z nimi bywa :)

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.